Koncert Hollywood Undead

23. listopadu 2014 v 21:58 | Mel. |  Diary ♥
Možná jste někteří zachytili, že v úterý do Prahy přijela rap-rocková skupina, hollywood undead. Koncert se konal v Lucerně ve velkym sále. Šla jsem tam s kamarádama a dokonce jsme se tam seznámili s holkou, která v ten den měla narozky, ale její kamarády odvedli na záchytku, takže tam chudák byla sama. (tímto zdravim Sandru).
Jedna z kamarádek, snad největší nadšenec, kterýho znám, tam čekala už od asi tří nebo čtyř hodin, abychom mohli bejt v první řadě. Samozřejmě existujou i další příznivci HU, takže před ní bylo ještě asi tak 15-20 lidí. Já do fronty dorazila kolem půl šestý. Původně jsem tam měla být v pět, ale doma jsem měla neshody s mamkou, kvůli tomu, jak jsem se oblíkla (prej, že vypadám jak kurva), takže mi ujely dva vlaky.
Dveře otevírali pár minut před osmou. Byla to neuvěřitelná tlačenice. Přirovnala bych to k Signal Festu v Praze, situace v sobotu večer na Karlově mostě, akorát na mostě to trvalo asi půl hodiny, ve frontě tak čtyři minuty. Hned jak nám zkontrolovali lístek, tak jsme vystartovali dolů po schodech, abychom byli co nejblíž. To se nám taky podařilo a ta kamarádka, která stála ve frontě půl dne, tak byla dokonce v první/druhý řadě. My ostatní byli buď vedle ní nebo těsně za ní. Dokud teda nezačli hrát. Při předkapele, která byla jen tak mimochodem uplně dokonalá, se lidi začli dost tlačit a malinko nás posunuli. No a když začli Hollywood Undead, tak to bylo uplně šílený.
Řekla bych, že tak 90% fanoušků bylo opilejch nebo zhulenejch. Jo, tráva byla cejtit všude. Lidi teda začli strašně šílet a když do vás tlačí pět opilejch kluků, který jsou o dvě hlavy vyšší, tak už se na místě prostě neudržíte a dav vás ztrhne. To se stalo mně. Najednou jsen se ocitla někde ve čtvrtý řadě a kamarádi v nedohlednu. Dobře, některý v dohlednu byli, ale fakt se k nim nedalo probojovat. Chvíli jsem zmatkovala, ale pak jsem začla pařit sama a přišla jsem si jak největší forever alone. Naštěstí asi po dvou písničkách mi jedna kámoška zaklepala na rameno, že ty dvě další kamarádky šly na stranu, protože je ten dav štval.
Koncert jsem si strašně moc užila. Fakt se mi to děsně líbilo. Druhej den ráno jsem teda nemohla skoro mluvit a ještě teď mi píská v uších a bolí mě hlava - klasika. Domů jsem dojela někdy v jednu. Ráno jsem samozřejmě šla do školy. Vypadala jsem jak troska a byla jsem tak unavená, že jsem doslova nemohla vstát z postele. Vykutálela jsem se asi o půl hodiny pozdějc než normálně, takže mi ujel vlak. Naštestí jsem školu stihla, protože mě taťka hodil na metro. Bohužel jsem si neodpočinula ani ve středu, protože jsem dělala službu na dni otevřených dveří naší školy. Ve čtvrtek jsem byla tak vyčerpaná, že jsem zůstala v posteli. Jsem naštvaná, protože budu mít zas problémy, ale já nechtěla někde v mhd zkolabovat.


Do komentářů mi můžete dát vědět, jestli posloucháte HU nebo jestli jste dokonce byli na jejich koncertě.
Děkuju moc za přečtení a ahoj u dalšího článku.


(btw tenhle článek jsem psala ve čtvrtek, ale nějak se prostě omylem dostal do rozepsanejch místo do zveřejněnejch a jak jsem byla unavená, tak jsem to nezkontrolovala a všimla jsem si toho až dneska, nevadí....)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 melissa-m melissa-m | E-mail | Web | 24. listopadu 2014 v 17:35 | Reagovat

Koncerty miluju!! :)) Ale o téhle kapele jsem ještě neslyšela, ale zní dobře... bohužel tenhle styl vůbec neposlouchám :D jsem ráda že ses bavila!

2 steel32 steel32 | Web | 28. listopadu 2014 v 17:37 | Reagovat

no s těma vlakama to nebylo zrovna veselý :DD
tak ale aspoň, že sis to užila :P

3 Leonax Leonax | Web | 19. prosince 2014 v 18:38 | Reagovat

Koukám, že hodně lidí ujíždí na koncertech...
A já nic :(
Suprově napsaný článek, ale HU bohužel neznám.
Přeji ti další takové zážitky a koncerty a hlavně... bez problémů ;)

23.listopadu? Kde je další článek?
Ráda bych si přečetla něco nového! :)
Tak prosím zase brzy něco napiš :)

4 Charlotte Charlotte | Web | 21. prosince 2014 v 20:43 | Reagovat

Já je teda vůbec neznám, ale není to špatné:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama