Březen 2015

1.2 - Natural Autumn

14. března 2015 v 15:13 | Mel. |  Outfits ♥
Ahoj!
Vítám vás u nového článku. Je to opět outfit. Vytvořila jsem ho už dávno, proto se spíš hodí na začátek podzimu, ale myslím si, že i teď by se dal v pohodě nosit. Co myslíte vy? Líbí se vám? Dejte mi to vědět do komentářů.


Na konec bych vám strašně moc chtěla poděkovat za návštěvnost a komentáře. Jste neskuteční. :)

9.3. 2015

9. března 2015 v 22:40 | Mel. |  Diary ♥
Dnešek byl v celku průměrnej den. Nic závažnýho se nestalo. To mi ale nebrání v napsání tohohle článku.
Ve škole jsme měli první hodinu tělák. Bylo to strašný, tu učitelku fakt nemám ráda. Dneska mi řekla, že jestli chci takhle blbě čumět, tak můžu jít domů. Měla jsem sto chutí vážně odejít. Už se těšim, až mě bude potřebovat na nějakej školní turnaj a já jí řeknu ne. To si vychutnám.
Na ájině jsem měla aktuality (nebo jak to nazvat) a mluvila jsem o Emmě Watson a jejím nedělním proslovu. Ten proslov a rozhovor a další věci jsem neslyšela ani neviděla, ale četla jsem si o tom na CNN a něco jsem viděla na Twitteru, takže jsem to odřikala na 1/2. Chtěla mi dát jedničku, ale prej jsem to moc četla z papíru, což je blbost, ale nevadí. Ta kampaň mi mimochodem přijde docela fajn. Moc o tom nevim, ale vim, o co jde a líbí se mi to. Ten proslov a další věci si určitě ještě pustim, protože mě to docela zajímá.

"The human race is a bird - and it needs both its wings to fly."

Trochu mě bolí v krku. Už tejden mi je celkem špatně, ale nemůžu marodit, protože mám před závodama a minulej tejden jsem taky nemohla marodit, protože jsem potřebovala, aby mě rodiče pustili o víkendu ke kamarádce na pařbu. O tý pařbe rodičové samozřejmě nevědi. Byla to sranda. Vždycky je to sranda.


Prázdniny utekly doslova jako voda a já jsem si absolutně vůbec neodpočinula. Fakt mě to štve. Dejte mi ještě jeden tejden, prosím! Je teprve pondělí a já už zase nic nestíhám, fakt pecička.
Už pujdu radši spát, jinak ráno nevstanu. Dobrou noc a sladké sny.

1.1 - Nothing to wear

6. března 2015 v 11:25 | Mel. |  Outfits ♥
Zdravím.
Dávám vám sem další outfit. Tento je už jedenáctý na tomhle blogu. Doufám, že se vám bude líbit a vaše názory mi určitě napište do komentářů.


0.9 Dess blogu

6. března 2015 v 0:51 | Mel. |  Designs of Blog ♥
Už jsem se konečně dokopala ke změně a k pořádnýmu rozjezdu. Mimo nového designu se můžete těšit i na nové články, které, doufám, vyjdou už brzo!