Diary ♥

9.3. 2015

9. března 2015 v 22:40 | Mel.
Dnešek byl v celku průměrnej den. Nic závažnýho se nestalo. To mi ale nebrání v napsání tohohle článku.
Ve škole jsme měli první hodinu tělák. Bylo to strašný, tu učitelku fakt nemám ráda. Dneska mi řekla, že jestli chci takhle blbě čumět, tak můžu jít domů. Měla jsem sto chutí vážně odejít. Už se těšim, až mě bude potřebovat na nějakej školní turnaj a já jí řeknu ne. To si vychutnám.
Na ájině jsem měla aktuality (nebo jak to nazvat) a mluvila jsem o Emmě Watson a jejím nedělním proslovu. Ten proslov a rozhovor a další věci jsem neslyšela ani neviděla, ale četla jsem si o tom na CNN a něco jsem viděla na Twitteru, takže jsem to odřikala na 1/2. Chtěla mi dát jedničku, ale prej jsem to moc četla z papíru, což je blbost, ale nevadí. Ta kampaň mi mimochodem přijde docela fajn. Moc o tom nevim, ale vim, o co jde a líbí se mi to. Ten proslov a další věci si určitě ještě pustim, protože mě to docela zajímá.

"The human race is a bird - and it needs both its wings to fly."

Trochu mě bolí v krku. Už tejden mi je celkem špatně, ale nemůžu marodit, protože mám před závodama a minulej tejden jsem taky nemohla marodit, protože jsem potřebovala, aby mě rodiče pustili o víkendu ke kamarádce na pařbu. O tý pařbe rodičové samozřejmě nevědi. Byla to sranda. Vždycky je to sranda.


Prázdniny utekly doslova jako voda a já jsem si absolutně vůbec neodpočinula. Fakt mě to štve. Dejte mi ještě jeden tejden, prosím! Je teprve pondělí a já už zase nic nestíhám, fakt pecička.
Už pujdu radši spát, jinak ráno nevstanu. Dobrou noc a sladké sny.

Koncert Hollywood Undead

23. listopadu 2014 v 21:58 | Mel.
Možná jste někteří zachytili, že v úterý do Prahy přijela rap-rocková skupina, hollywood undead. Koncert se konal v Lucerně ve velkym sále. Šla jsem tam s kamarádama a dokonce jsme se tam seznámili s holkou, která v ten den měla narozky, ale její kamarády odvedli na záchytku, takže tam chudák byla sama. (tímto zdravim Sandru).
Jedna z kamarádek, snad největší nadšenec, kterýho znám, tam čekala už od asi tří nebo čtyř hodin, abychom mohli bejt v první řadě. Samozřejmě existujou i další příznivci HU, takže před ní bylo ještě asi tak 15-20 lidí. Já do fronty dorazila kolem půl šestý. Původně jsem tam měla být v pět, ale doma jsem měla neshody s mamkou, kvůli tomu, jak jsem se oblíkla (prej, že vypadám jak kurva), takže mi ujely dva vlaky.
Dveře otevírali pár minut před osmou. Byla to neuvěřitelná tlačenice. Přirovnala bych to k Signal Festu v Praze, situace v sobotu večer na Karlově mostě, akorát na mostě to trvalo asi půl hodiny, ve frontě tak čtyři minuty. Hned jak nám zkontrolovali lístek, tak jsme vystartovali dolů po schodech, abychom byli co nejblíž. To se nám taky podařilo a ta kamarádka, která stála ve frontě půl dne, tak byla dokonce v první/druhý řadě. My ostatní byli buď vedle ní nebo těsně za ní. Dokud teda nezačli hrát. Při předkapele, která byla jen tak mimochodem uplně dokonalá, se lidi začli dost tlačit a malinko nás posunuli. No a když začli Hollywood Undead, tak to bylo uplně šílený.
Řekla bych, že tak 90% fanoušků bylo opilejch nebo zhulenejch. Jo, tráva byla cejtit všude. Lidi teda začli strašně šílet a když do vás tlačí pět opilejch kluků, který jsou o dvě hlavy vyšší, tak už se na místě prostě neudržíte a dav vás ztrhne. To se stalo mně. Najednou jsen se ocitla někde ve čtvrtý řadě a kamarádi v nedohlednu. Dobře, některý v dohlednu byli, ale fakt se k nim nedalo probojovat. Chvíli jsem zmatkovala, ale pak jsem začla pařit sama a přišla jsem si jak největší forever alone. Naštěstí asi po dvou písničkách mi jedna kámoška zaklepala na rameno, že ty dvě další kamarádky šly na stranu, protože je ten dav štval.
Koncert jsem si strašně moc užila. Fakt se mi to děsně líbilo. Druhej den ráno jsem teda nemohla skoro mluvit a ještě teď mi píská v uších a bolí mě hlava - klasika. Domů jsem dojela někdy v jednu. Ráno jsem samozřejmě šla do školy. Vypadala jsem jak troska a byla jsem tak unavená, že jsem doslova nemohla vstát z postele. Vykutálela jsem se asi o půl hodiny pozdějc než normálně, takže mi ujel vlak. Naštestí jsem školu stihla, protože mě taťka hodil na metro. Bohužel jsem si neodpočinula ani ve středu, protože jsem dělala službu na dni otevřených dveří naší školy. Ve čtvrtek jsem byla tak vyčerpaná, že jsem zůstala v posteli. Jsem naštvaná, protože budu mít zas problémy, ale já nechtěla někde v mhd zkolabovat.


Do komentářů mi můžete dát vědět, jestli posloucháte HU nebo jestli jste dokonce byli na jejich koncertě.
Děkuju moc za přečtení a ahoj u dalšího článku.


(btw tenhle článek jsem psala ve čtvrtek, ale nějak se prostě omylem dostal do rozepsanejch místo do zveřejněnejch a jak jsem byla unavená, tak jsem to nezkontrolovala a všimla jsem si toho až dneska, nevadí....)

Mel.'s Diary | 26. 9. 2013

26. září 2013 v 18:33 | Mel.
Hurá! Konečně mi je líp. Doufám, že už pujdu do školy, protože jsem toho strašně moc zameškala a bojim se, že už to nedoženu. :( Ach jo.
.
.
.
Před pár dny jsem se zaregistrovala na ŽVB = život v Bradavicích. Jelikož jsem magor do Harryho Pottera, tak mě to neskutečně baví. I když pořád u mě vede starý dobrý HOCZ. :) Jsem tam skoro denně a je to vážně super. Mimochodem teď jsem znova zkoukla všechny díly HP ( už mi chybí jenom druhá část posledního dílu ) ! Je to prostě bomba. Už to miluju asi 10 let a asi mě to nikdy neomrzí. Jo a aktuálně čtu 3. díl a musim říct, že knížky jsou prostě lepší než filmy. :D Ale v tomhle případě i ten film je dokonalej.

.
.
.
Dneska jsem se koukala na první dvě epizody X Factor U.S. season 3. Letos je tam fakt dost úžasnejch talentů. A i porota je super. :) Miluju Demi a miluju jak tam porotcuje. :3 Je úžasná. A Simona taky žeru i když je to někdy hroznej deb*l. :D Ale i Kelly a Paulina jsou super.
.
.
.
Zrovna si instaluju Simíky 3. :D Prostě jsem dostala chuť si je po dlouhý době zase zahrát. Dřív jsem je fakt zbožňovala a pořád je mám ráda. Už se těšim až se mi to stáhne.

12.9. 2013

12. září 2013 v 19:08 | Mel.
Ten čas strašně rychle utíká. Ani jsem se pořádně nerozkoukala a je tu skoro konec dalšího týdne. Ach jo. Kéž bych ten čas mohla zastavit, alespoň na chvilku.
Už zítra píšeme první test z matematiky. Absolutně tomu učivu nerozumím. Vůbec to nechápu. Nevím, co budu dělat.
A ještě ke všemu jsem nastydla na tělocviku, protože nás naše "úžasná" učitelka vyhnala i v téhle hnusné zimě ven. Hned první vyučovací hodinu. A den před tím, jsme byli taky venku v rámci tělocviku, takže jsem se "načala" nejspíš už ten den. Ach jo. Je mi vážně špatně. Bolí mě v krku a mám rýmu a jsem strašně unavená.
Už se nemůžu dočkat soboty. Vlastně by se dalo říct i zítřejšího večera. Nejdu totiž na trénink, kvůli tomu nachlazení a tak mám po škole zbytek dne volno.

Zpátky z dovolené

26. srpna 2013 v 22:54 | Mel.
Jsem zpátky z dovolené. Bylo to super. Nejradši bych se tam vrátila. Bylo tam krásně. Počasí bylo perfektní... Zato tady v Praze je pěkně hnusně. (-_-)
Do školy se mi vůbec, ale vůbec nechce. Jdu do prváku. Nikoho tam neznám a vůbec nevim, jak to zvládnu. Jsem strašně nervózní. Už za pár dní jedu na seznamovák. Nemám ani tušení, co se tam bude dít a strašně moc se bojim.

Prázdniny fakt strašně utekly a to jsem si na začátku říkala, že jsou snad nekonečný. Ach jo.

[nápis kopírovat pouze se zdrojem-to jest klikačka nebo odkaz]Písnička se jmenuje Summer is over od Jona McLaughina a Sary Barellies


No time...

12. července 2013 v 13:27 | Mel.
Ahoj. Dneska jedu pryč, takže tady moc nebudu. To znamená, že nějaký smysluplný článek čekejte až v pondělí nebo v úterý.

Dneska jedu se ségrou na oslavu narozenin. Budem tam ale jenom chvíli, protože je to oslava babičky a nevíme, co bysme tam dělaly.
Potom pojedem domu a asi půjdeme do kina. I když nevíme na co, protože toho moc nedávaj.
Zítra pojedem zase za babičkou na oběd a pak se budem asi jen tak poflakovat.
Kdybych měla normální internet v mobilu, tak budu přidávat nějaký články, ale bohužel ho normální nemám. Je příšerně pomalej a nic se mi nenačte.

Tak zatim ahoj. Snad se sem přes víkend ještě dostanu.

První den prázdnin, který jsem si užila

10. července 2013 v 23:20 | Mel.
Dneska jsem konečně něco dělala. První den prázdnin, kdy jsem se konečně nenudila! Hned ráno jsem se šla projet na snakeboardu. Zajela jsem si na něm na houpačky a tam jsem se sama houpala. :D Nikdo tam nebyl jenom já. Bylo to strašně kouzelný. Já ke všemu ještě bydlim v části prahy, kde to vypadá jako na vesnici. Takže fakt paráda. :)
Potom jsem šla s bráchou hrát na ulici fotbal a pak jsme jeli na kurty. Chvíli jsme hráli tenis, pak nohejbal a pak jsme stříleli na koš. Všechno to bylo děsně vyrovnaný, ale brácha vždycky na konec vyhrál. -_- Vždycky jsem vyhrávala já a teď jak vyrostl, tak mě furt poráží. :D Po basketu jsme si dali zmrzku, která mi vůbec nechutnala, tak jsem jí dala bráchovi. Potom jsme si šli zaskákat na trampolínu. Pokoušela jsem se o salto, který normálně umim, ale tahle trampolína vůbec nepérovala. Takže pokusy o salta z drtivý většiny byly neúspěšný.
No a tedˇsedim doma a cpu se chipsama. :D
Chystáme se s bráchou zkouknout Pretty little liars a pak nějakej film.

Jak jste se měli dneska vy?

Prázdniny

6. července 2013 v 15:35 | Mel.
Přišly prázdniny a já sedim doma a umírám nudou. Nemůžu jít ani ven s kamarádama, protože mám berle. Hned první den prázdnin jsem si udělala úraz. Nebyla bych to já, kdyby se mi věci nekomplikovali.
Jinak o prázdninách toho letos moc nemám. Vždycky jsem měla uplně nabušený prázdniny různýma výletama, dovolenejma, jezdila jsem tak na 2-3 soustředění,... Letos nejedu na žádný soustředění ( možná jen na týden + to soustředění je v Praze, takže pohoda) ani na žádnej tábor (to jsem beztak byla stejně jenom 2x v životě). Možná pojedu s rodinou k moři, ale to se ještě uvidí. A na konci prázdnin jedu s novou školou na adapťák. Upřímně... vůbec se mi tam nechce. Ani na adapťák ani na novou školu.

Mimochodem vysvědčení mi dopadlo celkem dobře. Na to, že jsem se vůbec nesnažila bylo mi fakt už uplně jedno co budu mít za známky, tak si myslim, že to neni žádná hrůza. Jen tak pro pořádek - měla jsem 5 dvojek.
V den vysvědčení jsem šla s kamarádama ze třídy do kina.Šli jsme na "Univerzita pro příšerky". Je to uplně boží film. Já jsem na tyhle kreslený pixarovky uplně ujetá. Musim říct, že se jim to fakt povedlo. Dost jsem se zasmála a v jednu chvíli jsem měla na krajíčku se slzama. Nesmějte se, já se snadno dojmu. :D


Milý deníčku...

4. ledna 2013 v 10:33 | Mel.
Ano, ano. Dlouho jsem tu nebyla. Nemám moc času kvůli škole a teď do toho byli ještě Vánoce.
Letošní Vánoce byli asi jedny z nejlepších, i když jsem byla opět nemocná. Mimochodem.... včera jsem dostala antibiotika, takže jsem zase nemocná. Už mě to vážně nebaví -.- .
Pod stromečkem jsem našla spousty úžasných dárků jako třeba oblečení na snowboard, IPhone 4s, CD Up all night, mega 3D plakát 1D, trička s 1D, barvu na vlasy, různé šampóny, krémy a peelingy,... Ale co mi udělalo největší radost a dostala jsem kvůli tomu doslova záchvat breku, byl lístek do O2 Areny v Londýně na One Direction. Málem to se mnou seklo. Splnil se mi jeden z mých největších snů. :')
.
.
.
Byla jsem na horách a bylo to strašně úžasný! Alpy jsou fakt krásný... :)
.
.
.
Už se nemůžu dočkat pondělka, protože vychází nový klip od 1D k písničce Kiss you. Hrozně se na to těšim. :D
.
.
.
Taky se němůžu dočkat, až bude druhé pololetí a až budu mít po přijímačkách, protože mám fakt nervy v háji. Musím do týdne vytáhnout ještě jednu dvojku na vysvědčení, abych se dostala na průměr. Jsem opravdu zvědavá, jak to vytáhnu, když jsem nemocná a do tý školy prostě nemůžu... Ach jo!

^
Výhra za bleskovku od moongraphic :) Děkuju
 
 

Reklama