Info ♥

Omlouvám se

10. ledna 2015 v 21:22 | Mel.
Ahojky. Je mi to fakt děsně líto, že takhle zanedbávám blog, ale z mobilu se píše blbě a je to vadný, takže mě to nebaví. Teď jsem se asi tak po sto letech dostala na počítač (bráchy) a musim si vyřídit spoustu věcí do školy a tak, což znamená, že ani teď nepřidám nic smysluplnýho. V poslední době se jen omlouvám, za to, že tu na blogu nejsem. Vážně skvělý. Už se vážně nemůžu dočkat, až budu mít opravenej můj notebook. To taky řikám furt. Mimochodem až budu mít zpravenej ten počítač a začnu se zase pořádně naplno věnovat blogu, tak se ale nejspíš z tohohle blogu přestěhuju na jinej. Důvodů je víc, kdyžtak o tom někdy udělám zvláštní článek, uvidim. No, tak teď asi zase ahoj. Snad zase brzo přijdu a už budu na svym milovanym noteboočíčku.Nic nejde podle plánu

29. července 2014 v 11:30 | Mel.
Ahoj.
Strašně jsem slibovala, jak se sem vrátim a bla bla, ale zase mi to nevyšlo.
Hodně jsem přemejšlela, že si založim novej blog. Jenže pak jsem si uvědomla, že tenhle blog mám vážně hodně ráda a nechci ho jen tak zahodit. Bylo by mi ho fakt líto. Tak jsem se rozhodla, že zůstanu tady, ale celý to tu předělám. Dá to hodně práce, ale to se nějak zvládne. Možná promažu i nějaký zbytečný články nebo je nahážu do nějaký oddělený rubriky. Ještě uvidim. Každopádně už jdu vážně na to.
Ohledně toho YouTube mi to taky nevyšlo. Když jsem konečně sebrala odvahu, tak se mi rozbil notebook, kterej jsem měla asi měsíc. Vlastně se nerozbil, ale rozbila jsem ho já. Fakt mě to štve. Teď píšu z tátova styrýho počítače, kterej se neuvěřitelně seká, ale já to nějak přežiju. Chci to tu dát do kupy a zase psát.
Mějte se hezky.

Tak mě tady zase máte

30. května 2014 v 21:11 | Mel.
Sice jsem říkala, že sem zase začnu chodit a budu opět aktivní, ale opravdu jsem teď měla dost těžký období ve škole a všechno se to nějak na mě nahrnulo a já neměla ani minutu volnýho času. Někdy 18. června píšeme poslední velkou písemku, tak snad už to pak bude volnější a já budu mít konečně víc času. Vážně miluju blogování a nechci se toho vzdát. Budu se fakt snažit a udělám všechno pro to, aby se tenhle blog znovu rozjel. Ještě přemejšlim, jestli zůstanu tady na tom blogu a nebo jestli si založim novej, kde začnu od začátku a budu v něm mít novej a přehlednější systém. Totiž jak jsem tu dlouho nebyla, tak se tu začínám ztrácet a než bych se tu zorientovala ve všech těch mejch rubrikách a rozcestníkách, tak by možná bylo lepší založit si blog novej. Ještě uvidim. Každopádně nekončim a v blogování pokračuju a je mi jedno, že sem už nikdo nechodí a že si tohle přečte maximálně jeden člověk (kterýmu jsem mimochodem nesmírně vděčná).
Tak se zatim mějte a já jdu zkusit sesmolit nějaký články. Pa.

Jaro je tady!

30. března 2014 v 17:29 | Mel.
Vyšlo sluníčko a s nim i moje dobrá nálada. Nejspíš se sem vrátim, ale ještě o tom zapřemýšlim. Vím, že sem už vůbec nikdo nechodí a ani se nedivim. Tak snad když budu víc aktivní, tak sem zase pár z vás zavítá. :)
Taky už hodně dlouho uvažuju o tom, že si založím youtube channel. Už jsem natočila dvě videa a mám milion nápadů, ale ještě jsem nenašla pořádnou odvahu. :D Je to fakt velký přání, protože já miluju youtubery a strašně mě baví blogovat a natáčet, takže bych si k tomuhle blogu prostě založila youtube channel. :) Snad to nezůstane jenom přáním a já to fakt udělám.
Tak se pro zatím mějte a ahoj.

Jsem cihla!

19. září 2013 v 16:37 | Mel.


Nový dess?

25. července 2013 v 13:17 | Mel.
Chystám se změnit design. Ale ještě si nejsem jistá. Tenhle si mi líbí, ale už ho tu mám celkem dlouho a hlavně ten, co jsem teď vyrobila, tak se mi taky líbí. Mám dilema! :D

Nicméně, dneska můžete očekávat další outfit a možná něco z grafiky.

Rekonstrukce

5. července 2013 v 10:40 | Mel.
Ahoj.
Rekonstrukce je skoro u konce. Už mi zbývá doladit jenom pár detailů.
Už se strašně těším, až to tady zase rozjedu a doufám, že sem budete chodit rádi.
Vím, že tohle asi nikdo ještě nečte, ale doufám, že časem sem začne pár lidí chodit. :)

Nový začátek.

3. července 2013 v 9:37 | Mel.
Jsem 100% rozhodnutá.
Obnovím tenhle blog. Uplně.
Nový dess, nový styl, nové články, všechno ! :)
Staré články mazat nejspíš nebudu a rozcestníky asi taky ne.
Prostě systém nechám stejný, abych se v tom vyznala, ale vhled a styl bude jiný.
Snad se to bude líbit. :)
Doufám, že sem zavítá aspoň zlomek lidí, co sem chodili dříve. Vím, že furt řikám, že mi nejde jen o návštěvnost, ale o to, aby sem lidi chodili rádi a aby je to tu bavilo. A hlavně aby to bavilo mě.
Takže,... máte se na co těšit! Zítra ( možná už dneska ) začínám s rekonstrukcí ! :)

Vrátit se,...nebo se nevrátit? That's the question...

3. července 2013 v 9:14 | Mel.
Po asi 20 letech vás opět zdravím. :)
Vím, že už sem nikdo nechodí, takže si to nikdo nepřečte, ale to je fuk.
Tenhle článek píšu proto, protože se mi zastesklo po tomhle blogu a vůbec celkově po blogování.
Přemýšlím, že se nejspíš vrátím. Akorát nevím, jestli sem nebo na nový blog. Myslim si, že se už to nemá cenu.
I když,... No, uvidim.
Každopádně, teď o prázdninách budu mít hoooodně času, protože jsem o berlích. Tím pádem, bych mohla mít čas i na blog.
.
.
.
Fajn. Právě jsem se rozhodla. :D
Budu pokračovat tady. A když to bude stát za prd, tak nejspíš končim. :)
.
.
.
To je zatím asi všechno. Tak se mějte :)AFFS NEVEDU!

27. listopadu 2012 v 10:43 | Mel.
Už mi na blog zavítalo pár komentářů, ve kterých stálo, jestli bych nechtěla být AFFS. Jsem ráda, že se vám můj blog líbí a že se chcete spřátelit. Je to od vás hezké. Já ale nemám AFFS a všechno kolem toho ráda. Na předchozích blogách ( nebo blozích? jak se to skloňuje? :DD) jsem affs měla a mám s tím špatné zkušenosti. Nikdy jsem jich neměla hodně Vždycky maximálně 10-12. Z těch 12 mi na blog chodilo asi 5 blogerů a komentáře mi psali 3 blogeři. Jako fajn, ale já jim na ten jejich blog chodila pravidelně a komentáře jsem jim psala. Komentáře k tématu a ne " obíham " apod. To uplně nesnášim... "obíhám" !
Jeden z důvodů proč se mi to nelíbí je taky ten, že mi to spíš přijde jako povinost. Když jsem affs měla furt jsem si řikala " Dneska je musim oběhnout, jinak mě smažou,..." atd. Takovej trošku stres :D . Affs musíte "obíhat" i když na ten jejich blog zrovna nechcete, protože by si vás smazali ( vetšina ). Prostě mi to fakt přijde jako povinost, než jako zábava.
A proto místo AFFS zavedu " Moje oblíbené blogy" a tam si napíšu blogy, na které chodím pravidelně a hlavně protože chci! :) Několika blogerkám jsem už napsala, že si je do "oblínbených" přidám. S Kiki jsem se domluvila, že ona si mě napíše do AFFS a já, protože se mi její blog líbí a chodím tam, že si jí napíšu do "oblíbených".

Seznam mých oblíbených blogů můžete čekat už za nedlouho. :)
 
 

Reklama